Оплата та гарантії

Home / Оплата та гарантії

Головною гарантією нашої роботи є те, що  ми готові працювати «під ключ» без жодної попередньої оплати.

Тобто ми не попросимо від Вас заплатити гроші наперед на відміну від інших юристів, а навіть будемо вкладати свої гроші у ведення Вашої справи, а потім повернемо їх за рахунок відповідача.

У разі якщо ми не досягли результату, а результатом ми вважаємо зарахування суми відшкодування на Ваш банківський рахунок, то Ви не сплачуєте нам нічого, незалежно від витрат які ми понесли по справі.

Оскільки ми не отримуємо від Вас жодної копійки до отримання відшкодування збитків і навіть ризикуємо власними грошима, то іншого найпереконливішого аргументу на користь співпраці з нами не існує.

Ви не несете жодних ризиків. При такій формі оплати гонорару для нас не може бути більшого стимулу, щоб добитися відшкодування збитків.

Також, гарантією є те, що ми працюємо з 2007 року (наші сайти – www.fins.com.ua та www.financelaw.com.ua), ми маємо досвід роботи з такими справами, коли збитки мала покривати страхова компанія, а зараз цей напрямок виріс так, що ми його виділили в окремий проект.

Ми працюємо виключно офіційно, де фіксуються всі права та обов’язки сторін, а також порядок розрахунків, тому Ви можете будете впевнені, що ніяких сюрпризів потім не виникне. При цьому ми обговоримо кожний пункт договорів, щоб між нами не виникало жодних непорозумінь. Оскільки ми завжди за прозорі відносини.


ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

Варіант № 1


Ми ведемо справу «під ключ» і несемо всі витрати. Вартість послуг складає 20% – 30% від розміру відшкодування + судові витрати (витрати які ми несли у процесі, що будуть стягнуті з відповідача).


Варіант № 2


Ми беремо участь в огляді (на місце виїжджає наш представник), здійснюємо фото і відеофіксацію, допомагаємо в складанні акта про залиття, збираємо інші докази – після чого всі матеріали передаються потерпілим для самостійного вирішення питання про відшкодування шкоди. Вартість послуг складає 4000 гривень


Варіант № 3


У Вас уже є всі документи, які необхідні для висування претензій винуватцю (окрім оцінки збитків). У такому випадку ми допомагаємо Вам з проведенням оцінки, готуємо позов, всі заперечення й відповіді, інші процесуальні документи. Консультуємо, але Ви самостійно здійснюєте представництво власних інтересів у суді та виконавчій службі. Вартість послуг – від 4000 гривень + вартість оцінки.


ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: